HV
Finance.ee
Avaleht | Kontakt | Küsitlus | Foorum
Foorumid Finantsarvestuse üldfoorum kas keegi jagab teemat - la...
 
Autor Sõnum
kas keegi jagab teemat - lapsepuhkus ja uus laps - 16.05.2018 18:21 laps sündis mul 2017 aasta suvel. eelmise aasta detsembrist hakkasin saama emapalka. kui ma 2018 aastal rasedaks jään ja 2019 sünnitan, kuidas siis arvutatakse minu tulevane emapalk? vana palga järgi või mismoodi? ma olen vahepeal ka tööl käinud. mul töö juures raamatupidaja arvestas et ma võin teenida 200 eurot iga kuu, ilma et see tulumaksuvärk lõhki ei läheks jne. aga ma jah mõtlen, et kas nüüd arvutatakse mu tulevane emapalk nende 200 eurode järgi, mis ma tööl olen käinud, või lisatakse sinna ka praegune emapalk või mismoodi nüüd siis mulle seda arvutama hakatakse?
Re:kas keegi jagab teemat - lapsepuhkus ja uus laps - 17.05.2018 18:24 Selline küsimus esita kindlasti Sotsiaalkindlustusametile, sest see riiklik asutus tegeleb vanemapuhkusel viibivate vanemate hüvitistega.
Ära kasuta väljendit "emapalk" sest mingist palgast juttu ei saa olla. Ka isa saab olla vanemapuhkusel.
Re:kas keegi jagab teemat - lapsepuhkus ja uus laps - 17.05.2018 18:56 sotsiaalkindlustuse vastus oli ühene, kõigepealt jääge rasedaks, siis sünnitage ja küll meie ise vaatame kui suure me teile arvutame.
arvutamise enda protsessi kohta ei antud mingit infot, kuigi ma kenasti palusin selgitada.
ikka et see oleneb asjaoludest ja siis kehtivast korrast jne. udutasid ainult
Re:kas keegi jagab teemat - lapsepuhkus ja uus laps - 17.05.2018 19:25 Hüpoteetilistele küsimustele ei ole võimalik vastata, eriti kui tegemist on riigieelarvelise vanemahüvitisega 2019 aastal. Milleks seda sulle vaja on?
Re:kas keegi jagab teemat - lapsepuhkus ja uus laps - 17.05.2018 20:15 maret kirjutas:
laps sündis mul 2017 aasta suvel. eelmise aasta detsembrist hakkasin saama emapalka. kui ma 2018 aastal rasedaks jään ja 2019 sünnitan, kuidas siis arvutatakse minu tulevane emapalk? vana palga järgi või mismoodi? ma olen vahepeal ka tööl käinud. mul töö juures raamatupidaja arvestas et ma võin teenida 200 eurot iga kuu, ilma et see tulumaksuvärk lõhki ei läheks jne. aga ma jah mõtlen, et kas nüüd arvutatakse mu tulevane emapalk nende 200 eurode järgi, mis ma tööl olen käinud, või lisatakse sinna ka praegune emapalk või mismoodi nüüd siis mulle seda arvutama hakatakse?

Ei lähe emapalk arvesse, lugege siit kui miskit arusaamatuks jääb küsige üle. http://www.sotsiaalkindlustusamet.ee/et/lapsed-ja-pere/perehuvitiste-liigid#Vanemah%C3%BCvitis

Postita uus teema: "Finantsarvestuse üldfoorum"
nimi:
pealkiri:
boardcode:
 Värv:  Suurus: Sulge kõik tagid
Sõnum:

emotikonid:
B) ;) :) :laugh:
:ohmy: :x :mad: :blink:
:P :( :unsure: :rolleyes:
:y32b4: :lol: :dry: :huh:


emotikonid on lubatud
HTML ei ole lubatud
Sisesta kontrollkood  
* - sinu e-maili lehekljele ei kuvata