HV
Finance.ee
Avaleht | Kontakt | Küsitlus | Foorum
 
Autor Sõnum
postitustest - 07.10.2006 01:07 No näiteks postimehes on piirang, et ei saa postitada välismaalt. Oleks abiks ja pole ju keeruline teha
Re:postitustest - 11.10.2006 18:05 Mõned Eestis olevad rahvusvahelised firmad saavad netis käia ainult läbi emafirma serveri - neid näeksime kui potentsiaalset spämmijat. "Paigalseis on tagasiminek,seepärast tegutsegem seltsimehed."
Re:postitustest - 11.10.2006 18:54 no palju neid ikka on ja need peaks ju saama kuidagi lubatud nimekirja panna. Kuigi ma kardan, et see võib siin puudutada ainult paari üksikut postitajat
Re:postitustest - 13.10.2006 13:13 Seda küll, ent sel juhul peaks need postitajad ise probleemist teatama (tõenäoliselt oleks kergem neil registreeruda). Finance.ee (kinnis)idee on võimaldada igal külastajal ilma eelneva registreerumiseta foorumis kaasa lüüa.

Mis puutub välja pakutud filtrisse, siis on asi kindlasti kaalumist väärt. Samas peab ütlema, et hetkel kasutusel olev filter eristab spämmi 99,99% tõenäosusega, probleem on asjaolus, et sama sisuga sõnum võib olla nii spämm kui ka normaalne postitus(nt. on online'is, express on, see on windows me jne). Taolise olukorra puhul küsib veebileht kasutajalt kinnitust postituse sisestamiseks, lootes, et robot seda anda ei oska(paljude puhul see ka toimib). Parim ja levinum lahendus oleks muidugi pildi pealt numbrite küsimine, ent püüame leida lahendust, kus kasutaja seda tegema ei peaks. Tahame võimatut? Võib olla küll.

Igal juhul spämmivastane võitlus käib ja oleme tänulikud iga idee eest, mis meile selles vallas välja pakutakse.
"Paigalseis on tagasiminek,seepärast tegutsegem seltsimehed."
Re:postitustest - 21.10.2006 19:00 Ehk oleks mõtekas anda paarile-kolmele foorumi kasutajale administreerimise õigused, ehk siis sõnumite/teemade kustutamise võimaluse?
Need spämm sõnumid hakkavad pinda käima, nüüd oskavad juba teemade nimetusi kopeerida...
Re:postitustest - 22.10.2006 16:36 Konsultant kirjutas:
Ehk oleks mõtekas anda paarile-kolmele foorumi kasutajale administreerimise õigused, ehk siis sõnumite/teemade kustutamise võimaluse?
Need spämm sõnumid hakkavad pinda käima, nüüd oskavad juba teemade nimetusi kopeerida...


Hea meelega annaks need õigused. Selleks tuleks saata soov mailile finance@finance.ee
"Paigalseis on tagasiminek,seepärast tegutsegem seltsimehed."

Postita uus teema: "Parem Finance.ee"
nimi:
pealkiri:
boardcode:
 Värv:  Suurus: Sulge kõik tagid
Sõnum:

emotikonid:
B) ;) :) :laugh:
:ohmy: :x :mad: :blink:
:P :( :unsure: :rolleyes:
:y32b4: :lol: :dry: :huh:


emotikonid on lubatud
HTML ei ole lubatud
Sisesta kontrollkood  
* - sinu e-maili lehekljele ei kuvata

Külastajad
Lehel on 2467 külalist ja 1 liige
rotiplika