HV
Finance.ee
Avaleht | Kontakt | Küsitlus | Foorum
 
Autor Sõnum
Sularaha panka - 06.09.2019 11:40 Tere!
Mul oleks raamatupidajatele üks küsimus raha arvele panemise kohta. Kui inimene teeb väikese oü, raamatupidajat esialgu pole, sest pole nagu midagi ja ehk ei tulegi selliselt, pigem laseks aruande hiljem teha, sest asju vähe, km kohustust pole, töötajaid pole jms.
Nüüd aga kui vaatan pangaväljavõtet, siis kohe esimesel kuul on olnud sularaha panka arvele panemine, no ise panin. Oma raha, mis reaalselt ju polnud mingi firma rahagi, aga nüüd arvel olevana on seda kasutatud firma jaoks? Mis selle rahaga saab? Kuidas seda hiljem näidatakse? Või olen jama teinud sellega? Mile alla see läheb, kui kord andmeid sisse hakatakse kandma?
Re:Sularaha panka - 06.09.2019 11:56 Miks sa sellepärast muretsed? Selle jaoks on raamatupidajad, aga neid pole sul ju vaja.
Re:Sularaha panka - 06.09.2019 13:26 Noo...eks ikka on raamatupidajat vaja ,aga kui esialgu midagi et toimu, raha ei liigu ja kes teab ,kas üldse hakkabki tulema midagi sellest, noo teed käsitööd midagi, püüad paar asjamaha müüa näiteks, kas siis kõik palkavad või hakkavad teenust sisse ostma, kohe, kui asi ei liigui veel? Mul on osaline töökoht, tervis pole see, et jaksaks täiskohta pidada, ja mõtlesin, et prooviks oma tehtud asju müüa, vaataks. Palkama kohe kedagi ei hakka. Proovisin siit küsida.
Re:Sularaha panka - 06.09.2019 15:22 Kui oma isikliku raha paned firma kontole, siis see võib olla näiteks firmale antud laen.

Postita uus teema: "Finantsarvestuse üldfoorum"
nimi:
pealkiri:
boardcode:
 Värv:  Suurus: Sulge kõik tagid
Sõnum:

emotikonid:
B) ;) :) :laugh:
:ohmy: :x :mad: :blink:
:P :( :unsure: :rolleyes:
:y32b4: :lol: :dry: :huh:


emotikonid on lubatud
HTML ei ole lubatud
Sisesta kontrollkood  
* - sinu e-maili lehekljele ei kuvata